At ille non pertimuit saneque fidenter: Istis quidem ipsis verbis, inquit; Claudii libidini, qui tum erat summo ne imperio, dederetur. Ex eorum enim scriptis et institutis cum omnis doctrina liberalis, omnis historia.

Sistante, hoc natura videlicet vult, salvam esse se, quod concedimus; Quae quidem vel cum periculo est quaerenda vobisi varietatem diceres, intellegerem, ut etiam non dicente te intellego; Earum etiam rerum, quas terra gignit, educatio quaedam et perfectio est non dissimilis animantium.

Virtutis, magnitudinis animi, patientiae, fortitudinis fomentis dolor mitigari solet. Utrum igitur tibi litteram videor an totas paginas commovere? Quis tibi ergo istud dabit praeter Pyrrhonem, Aristonem eorumve similes, quos tu non probas.

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Me krenari njoftojmë partnerët dhe klientët tanë që kompania jonë këtë vit është rënditur në listën e 1.7% kompanive më solvete dhe më mirë të udhëhequra në Malit të Zi dhe kështu fitoi certifikatën e përsosmërisë së biznesit.

Kusht për këtë certifikatë është përcaktuar në bazë të 18 parametrave të rendimentit dhe të likuiditetit, statusin e kompanisë në aftësisnë paguese, borxhet, pezullimin e llogarisë dhe gjykimit, çka është metodologjia Europiane për llogaritjen e aftësisë paguese.

Ky konfirmim është një tregues i besueshëm i stabilitetit financiar dhe cilësinë e kompanisë, ofron prestigjin dhe përparësi në përzgjedhjen krahas kompanive konkurrente në vend dhe në tregun ndërkombëtare.

Pharmalife u themelua 2012 në Ulqin si një biznes i vogël familjar në fushën e shitjes me pakicë të ilaçeve dhe pajisjeve mjekësore me hapjen farmacisë Pharmalife ë qendër të Ulqinin. Sot Pharmalife është rritur në një zinxhir farmacive, importues të shtesave ushqimore dhe kozmetike në tregun e Malit të Zi dhe punëson deri në 18 punëtorë.

Ponosno obavjestavamo nase partnere i cijenjene kupce da se naša kompanija ove godine nalazi na listi od 1,7% najlikvidnijih i najkvaltetnije vođenih crnogorskih firmi i time stekli Sertifikat poslovne izvrsnosti.

Uslov za Sertifikat poslovne izvrsnosti se određuje na osnovu 18 parametara uspješnosti i likvidnosti, statusa solventnosti preduzeća, zaduženja, blokada računa i suđenja, prema evropskoj metodologiji izračunavanja boniteta.

Potvrda ovog tipa pouzdan je pokazatelj finansijske stabilnosti i kvaliteta rada firme, osigurava ugled i prednost u odabiru u odnosu na konkurentske firme na domaćem i inostranom tržišu.

Pharmalife je osnovana 2012 godine u Ulcinju kao mala porodična firma u domenu trgovine na malo lijekovima i medicinskim sredstvima otvaranjem Apoteke Pharmalife u Centru Ulcinja. Danas je Pharmalife stasao u lanac apoteka, uvoznik suplemenata i kozmetiike za tržste Crne Gore i zapošljava od 12 do 18 radnika.

Danas je otvorena jos jedna apoteka  u lancu apoteka “Pharmalfe”.  Apoteka CTC sa nalazi na novom trznom centru CTC ( Cungu) u Ulcinju. Apoteka je otvorenog tipa i uradjena je postujuci standarde evrpskih apoteka. Kao i do sada ona je napravljena po standardima nase kompanije i detaljnim projektom V&B Studio Design iz Ulcinja.

Ateka CTC je najveca apoteka u Ulcinju i u svom asortimanu ce imati najveci broj lijekova, dijetetike, medicinskih sredstava, ortopedskih pomagala, najveci broj brendova dermokozmetike, hranu za bebe i puno toga jos.

U apoteci CTC je napravljen poseban kutak Beauty & Health gdje ce se redovno raditi savjetovanja o pravom koriscenju lijekova, koriscenje dermokozmetike, pregledi koze i kose, vitamina i minerala i puno toga jos.

We love these outfits styled by Phyllis Evans Baker for a Calvin Klein collaboration with the Marie Claire & Esquire teams.You can find mas on their website, primed for purchase. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Njoftojmë që në zgjedhjet për anëtarë të kuvendit të Urdhrit të Farmacistëve të Malit të Zi është zgjedhur përsëri mr.ph Mehrixhana Dervishi Llazorja. Ajo edhe në katër vitet e ardhshme do të jetë e vetmja përfaqësuese nga Ulqini në këtë organ.

Obavještavamo da je na Izborima za članove Farmaceutske Komore Crne Gore za člana skupštine još jednom izabrana naša mr.ph Mehrixhana Dervishi Llazorja. Ona će još četiri godie biti jedini predstavnik iz Ulcinja u ovom organu.

 

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur? At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.