Entries by admin

,

Pharmalife në listën e 1.7% kompanive më të suksesshme në Mal të Zi.

Me krenari njoftojmë partnerët dhe klientët tanë që kompania jonë këtë vit është rënditur në listën e 1.7% kompanive më solvete dhe më mirë të udhëhequra në Malit të Zi dhe kështu fitoi certifikatën e përsosmërisë së biznesit. Kusht për këtë certifikatë është përcaktuar në bazë të 18 parametrave të rendimentit dhe të likuiditetit, statusin […]

,

Pharmalife na listi od 1,7% najkvaltetnije vođenih crnogorskih firmi.

Ponosno obavjestavamo nase partnere i cijenjene kupce da se naša kompanija ove godine nalazi na listi od 1,7% najlikvidnijih i najkvaltetnije vođenih crnogorskih firmi i time stekli Sertifikat poslovne izvrsnosti. Uslov za Sertifikat poslovne izvrsnosti se određuje na osnovu 18 parametara uspješnosti i likvidnosti, statusa solventnosti preduzeća, zaduženja, blokada računa i suđenja, prema evropskoj metodologiji izračunavanja […]

Tips for Feeding their Kids Healthier Lorem Ipsum

At ille non pertimuit saneque fidenter: Istis quidem ipsis verbis, inquit; Claudii libidini, qui tum erat summo ne imperio, dederetur. Ex eorum enim scriptis et institutis cum omnis doctrina liberalis, omnis historia. Sistante, hoc natura videlicet vult, salvam esse se, quod concedimus; Quae quidem vel cum periculo est quaerenda vobisi varietatem diceres, intellegerem, ut etiam […]

, ,

Apoteka CTC

Danas je otvorena jos jedna apoteka  u lancu apoteka “Pharmalfe”.  Apoteka CTC sa nalazi na novom trznom centru CTC ( Cungu) u Ulcinju. Apoteka je otvorenog tipa i uradjena je postujuci standarde evrpskih apoteka. Kao i do sada ona je napravljena po standardima nase kompanije i detaljnim projektom V&B Studio Design iz Ulcinja. Ateka CTC […]

,

Safe Kids Worldwide global organization Contrary

We love these outfits styled by Phyllis Evans Baker for a Calvin Klein collaboration with the Marie Claire & Esquire teams.You can find mas on their website, primed for purchase. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt […]

,

Creative Experiments for Makers their Kids Healthier

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim […]